Diner, Recepten, Salades, Vegetarisch

Vegetarische eiwitrijke salade

Ik vind het altijd erg moeilijk om nou te bepalen wat goed voor me is om te eten als ik in een week veel ga gesport, zoals tijdens een tennistoernooi. Deze salade is gebaseerd op een recept van Rens Kroes. De salade zit boordevol eiwitten en dat is goed voor de spieropbouw zodat je meer spierweefsel aan kan maken. Het is een heerlijk frisse salade voor in de zomer!

\"20140701_175544[1]\"

Ingrediënten (2 personen)

230 gram kikkererwten
180 gram cherrytomaatjes
1 komkommer, in stukjes
halve rode paprika, in stukjes
½ avocado, in stukjes
2 bosuitjes, gesneden
2 teentjes knoflook, in stukjes
2 tl zeezout
1 tl peper
2 eetlepels balsamico azijn
2 eetlepels walnotenolie
2 theelepels gedroogde oregano
1 tl paprikapoeder
2 eetlepels grof gehakte verse bladpeterselie
2 eetlepels gehakte verse basilicum

Doe alle ingrediënten in een kom, hussel het met een lepel goed door elkaar en je bent klaar om te eten! Als je van vlees of vis houdt dan kan je er wat kip of zalm aan toevoegen.

recept van Rens Kroes op Glamour.nl

 

fitfoodfab

Hi!

Je vindt hier lekkere én gezonde recepten, fijne (restaurant)tips en informatie over hormonen, gezonde voeding & mindset. Wil je niks missen? Schrijf je dan in voor mijn nieuwsbrief hieronder!

MEER OVER MIJ »

Nieuwsbrief

Ergens naar op zoek?

Andere artikelen

Waar wil je meer over lezen?

Wat vond je van deze blog? Deel hem!

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn

Laatste blogs & recepten

Winkelwagen
Scroll naar boven